Реклама
Тази тема е заключена - не можете да отговаряте или да променяте мнения
Покупка на Lancia Thesis
Lyubcho88
Кара Фиатче 126

Местожителство: София жк.Овча Купел
Отговорете с цитат
Здравейте приятели.

В момента карам Fiat Punto 1,2 бензин 2001година (тази от подписа). Колата е запазена и не ми създава кой знае какви грижи. Както знаете е евтина за поддръжка, но в последно време искам да взема и нещо по луксозно. Искам лимузина.
Окото ми се спря на Lancia Тезис. В нета има оскъдна информация, а и предлагането на пазара на употребявани автомобили не е кой знае колко, но при първи впечатления съм изумен колко много стил и естетика, съчетани с лукс и екстри има в тази кола. Thesis-ите, които успях да прегледам на бързо из обявите вървят м/у 2003-2006год. и на цени от 3500-7000лв. Струва ми се дори плашещо ниска цената им за луксозната заявка, пред която е поставен обикновения шофЕр като мен.

Затова е и тази тема и въпросите ми към тези от вас, които са имали допир до този модел автомобили да ме посъветват. Кои са слабите места на Ланча Тезисs? Какви проблеми най-често мога да имам с такъв автомобил? Скъп ли е за поддръжка? Намират ли се части и майстори, които да ги сменят Very Happy Какъв е смесения разход на този тип двигатели (2.4JTD)? Такси, граждански, данъци? И изобщо заслужава ли си покупката на Thesis или да се оглеждам за друг модел лимозина.

Ще се радвам на всякакъв вид информация и насоки.

Благодаря, задължен съм ви.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Акаунт
Re: Покупка на Lancia Thesis
Dilyan-Z
Напреднал шофьор

Местожителство: Бургас
Отговорете с цитат
Lyubcho88 написа:

например раздела за Тезис в Ланча форума баце
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Re: Покупка на Lancia Thesis
Lyubcho88
Кара Фиатче 126

Местожителство: София жк.Овча Купел
Отговорете с цитат
Dilyan-Z написа:
Lyubcho88 написа:

например раздела за Тезис в Ланча форума баце
10x баце.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Акаунт
Реклама

Покупка на Lancia Thesis
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можете да прикачвате файлове
Не можете Да сваляте файлове

Тази тема е заключена - не можете да отговаряте или да променяте мнения