Реклама
Тази тема е заключена - не можете да отговаряте или да променяте мнения
ogi_d
Напреднал шофьор

Местожителство: София
Отговорете с цитат
Малко офф, но може би ще ви е интересно: На едно и също място на пътя (изкачването към Цариградско шосе от Самоковско), по идентичен начин (камион пред мен ми изстреля камъче в стъклото) успях да направя "звездички" на личната и на служебната ми кола. Разликата във времето е 2-3 месеца, мястото на поражението - също приблизително еднакво. Единствено камионите бяха първия път самосвал, втория - бетоновоз. Страшен късмет, а? Smile
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
ФЕРАРИСТ
Фиат фанатик

Местожителство: Стара Загора
Отговорете с цитат
mitakkk написа:
GaTio2 написа:
ФЕРАРИСТ написа:
Карам от 3 години с пукнат джам от камъче, хем в града беше........докато не почне да пречи на видимоста ми, няма да го сменя........

Аз така на фиата, още като го взехме имаше цепнатина 4години и половина не е мръднала.

Как карате със счупено стъкло. Мен не ме пуснаха да мина преглед. Казаха "Смени го и ела пак"

Не минавам на преглед.....аз съм си прегледа.......
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Акаунт
коцев
Фиат идол

Местожителство: Ловеч
Отговорете с цитат
Цитат:
Не минавам на преглед.....аз съм си прегледа.......
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
pakumba
Фиат идол

Местожителство: София/Варна/Добрич
1997 Fiat Bravo
Отговорете с цитат
ele написа:
GaTio2 написа:
ФЕРАРИСТ написа:
Карам от 3 години с пукнат джам от камъче, хем в града беше........докато не почне да пречи на видимоста ми, няма да го сменя........

Аз така на фиата, още като го взехме имаше цепнатина 4години и половина не е мръднала.

И аз така с форда, 4 години седя 2 санта пукнатина зад огледалото за обратно виждане и за 1 ден се спраска до долу.

Според мен е на късмет

Форда си е чуплива кола
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
GaTio2
Фиат фанатик

Местожителство: Бяла / Русе
1998 Fiat Brava
Отговорете с цитат
mitakkk написа:
GaTio2 написа:
ФЕРАРИСТ написа:

Как карате със счупено стъкло. Мен не ме пуснаха да мина преглед. Казаха "Смени го и ела пак"

Ами знам ли, не гледат толкова, то беше буквално колкото грахово зърно и изглеждаше сякаш е отпупено парче, но като минеш с нокът едва се усещаше
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Акаунт
хвърчащи камъчета по пътищата
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можете да прикачвате файлове
Можете да сваляте файлове

Тази тема е заключена - не можете да отговаряте или да променяте мнения