Advertisement
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
ogi_d
Напреднал шофьор

Reply with quote
Малко офф, но може би ще ви е интересно: На едно и също място на пътя (изкачването към Цариградско шосе от Самоковско), по идентичен начин (камион пред мен ми изстреля камъче в стъклото) успях да направя "звездички" на личната и на служебната ми кола. Разликата във времето е 2-3 месеца, мястото на поражението - също приблизително еднакво. Единствено камионите бяха първия път самосвал, втория - бетоновоз. Страшен късмет, а? Smile
View user's profile Send private message ICQ Number
ФЕРАРИСТ
Фиат фанатик

Reply with quote
mitakkk wrote:
GaTio2 wrote:
ФЕРАРИСТ wrote:
Карам от 3 години с пукнат джам от камъче, хем в града беше........докато не почне да пречи на видимоста ми, няма да го сменя........

Аз така на фиата, още като го взехме имаше цепнатина 4години и половина не е мръднала.

Как карате със счупено стъкло. Мен не ме пуснаха да мина преглед. Казаха "Смени го и ела пак"

Не минавам на преглед.....аз съм си прегледа.......
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Skype Name
коцев
Фиат идол

Reply with quote
Quote:
Не минавам на преглед.....аз съм си прегледа.......
View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number
pakumba
Фиат идол

1997 Fiat Bravo
Reply with quote
ele wrote:
GaTio2 wrote:
ФЕРАРИСТ wrote:
Карам от 3 години с пукнат джам от камъче, хем в града беше........докато не почне да пречи на видимоста ми, няма да го сменя........

Аз така на фиата, още като го взехме имаше цепнатина 4години и половина не е мръднала.

И аз така с форда, 4 години седя 2 санта пукнатина зад огледалото за обратно виждане и за 1 ден се спраска до долу.

Според мен е на късмет

Форда си е чуплива кола
View user's profile Send private message
GaTio2
Фиат фанатик

1998 Fiat Brava
Reply with quote
mitakkk wrote:
GaTio2 wrote:
ФЕРАРИСТ wrote:

Как карате със счупено стъкло. Мен не ме пуснаха да мина преглед. Казаха "Смени го и ела пак"

Ами знам ли, не гледат толкова, то беше буквално колкото грахово зърно и изглеждаше сякаш е отпупено парче, но като минеш с нокът едва се усещаше
View user's profile Send private message Visit poster's website Skype Name
хвърчащи камъчета по пътищата
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.