Реклама
Напишете отговор
Как да свържа лаптоп с телевизор?
van_dal
Фиат идол

Местожителство: Велико Търново
1997 Fiat Bravo
Отговорете с цитат
Здравейте колеги! Моля да ми помогнете не мога да свържа лаптопа с LCD телевизор. Изхода ми е VGA видеокартата ми е Nvidia Geforce 8400 MG. Не мога да разбера защо се получава така. Във видеокартата съм задал да използва 2 монитора, настройвам телевизора на PC канал и нищо. При свързване с обикновен монитор за комп. става без никави проблеми, но със шибаната плазма не ще и не ще. Четох из други форуми само глупости излизат....
----------------------------
--Старата ръжда любов не хваща!--
156 sportwagon 1,9 jtd 115
ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
naskobg
Модератор

Местожителство: Пловдив 04 Северен
2001 Fiat Bravo
Отговорете с цитат
VGA на плазма май няма да можеш да вържеш колега.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Акаунт
stenli
Фиат фанатик

Отговорете с цитат
Намали резолюциите и на екрана на лап топа и на 2 рия монитор примерно 800 на 600 и пробвай пак да ги свържеш, ако се намерят пробвай след това да я вдигаш докато намериш оптималната резолюция. Скоро се борих с подобен проблем и така се разреши.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger Skype Акаунт ICQ Номер
Re: Как да свържа лаптоп с телевизор?
nai7
Фиат идол

Местожителство: Бургас
Предупреждения: 1
1996 Fiat Brava
Отговорете с цитат
van_dal написа:
Здравейте колеги! Моля да ми помогнете не мога да свържа лаптопа с LCD телевизор. Изхода ми е VGA видеокартата ми е Nvidia Geforce 8400 MG. Не мога да разбера защо се получава така. Във видеокартата съм задал да използва 2 монитора, настройвам телевизора на PC канал и нищо. При свързване с обикновен монитор за комп. става без никави проблеми, но със шибаната плазма не ще и не ще. Четох из други форуми само глупости излизат....
Колега пиши какво си направил че и аз го имам същия проблем.
FIAT Brava 1.6 16v& 103 hp 1996
LSSAH
ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА.:(
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
van_dal
Фиат идол

1997 Fiat Bravo
Отговорете с цитат
Стана бре Стъни Very Happy . Като намаля резолюцията и тръгва на телевизора. Сега трябва да измисля как да направя 2 монитора в настройките на картата, че иначе на лаптопа изглежда много размазан.
--Старата ръжда любов не хваща!--
156 sportwagon 1,9 jtd 115
ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
jenshen73
Фиат идол

Местожителство: Варна 01 Одесос
Отговорете с цитат
По VGA кабел към LCD или Плазма - най-вярната резолюция е 1024х768. Някои LCD-та поддържат и по-високи, но са рядкост.
Steliyan's Life! е на нашия празник
FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Акаунт ICQ Номер
Junkey
Фиат фанатик

Местожителство: София Редута
Отговорете с цитат
van_dal написа:
Стана бре Стъни Very Happy . Като намаля резолюцията и тръгва на телевизора. Сега трябва да измисля как да направя 2 монитора в настройките на картата, че иначе на лаптопа изглежда много размазан.

Колега можеш на всеки един монитор настроиките да му зададеш на каква разделителна способност да работи Smile.
Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Акаунт ICQ Номер
Orcinus
Гост

Отговорете с цитат
jenshen73 написа:
По VGA кабел към LCD или Плазма - най-вярната резолюция е 1024х768. Някои LCD-та поддържат и по-високи, но са рядкост.

Друго си е като имаш HDMI на видеокартата (пък и като видеото е с вградена звукова още по-добре става). По HDMI после няма за щастие такива ограничения като 1024*768 и подобни, а и звука директно от телевизора идва. Wink
jenshen73
Фиат идол

Местожителство: Варна 01 Одесос
Отговорете с цитат
Paparac написа:
jenshen73 написа:

Друго си е като имаш HDMI на видеокартата (пък и като видеото е с вградена звукова още по-добре става). По HDMI после няма за щастие такива ограничения като 1024*768 и подобни, а и звука директно от телевизора идва. Wink
Ти следващият ми любимец ли ще си? Изрично съм писал VGA! Самата спецификация на HDMI изключва липсата на аудио.
Steliyan's Life! е на нашия празник
FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Акаунт ICQ Номер
Реклама

Как да свържа лаптоп с телевизор?
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можете да прикачвате файлове
Можете да сваляте файлове

Напишете отговор