Реклама
Напишете отговор
Фиат Улис на газ
sedi4i
Кара балканче

Местожителство: Русе
Отговорете с цитат
Имам намерението да си взема уили. Мисля да му сложа газова уредба. Имате ли някакви наблюдения какъв разход дава. И най-вече какви проблеми ви е създавал. Колата която съм харесал е 2.0 120 к.с.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
qnisZ
Фиат фанатик

Местожителство: Пазарджик Област
Отговорете с цитат
УЛИС 2.0 ТУРБО дава някъде около 12л./100км. но е 147кс.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dan4o
Фиат фанатик

Местожителство: Пловдив 04 Северен
Отговорете с цитат
имам приятел ,който е с такава кола,той я купи и веднага я метанизира.понеже е с пласмасови колектори
купи от една морга метални колектори и така сложи обикновенна уредба,задължително аванспроцесор и лятрото пали директно на метан.разхода му градско е около 7-7.5,на дълго е под 6 лв с климатик,карал съм я и мога да кажа че за фирмена кола е идеална(има малка фирма и колата се кара доста)
дано съм помогнал
----------------------------
типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
хюндай акцент 1.5 CNG
киа каренс +метан
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Акаунт
Uho
Фиат фанатик

Местожителство: София
Отговорете с цитат
qnisZ написа:
УЛИС 2.0 ТУРБО дава някъде около 12л./100км. но е 147кс.

Имам Ланчиа Зета 2.0 Турбо. За момента ми гори на газ към 16 -16.5 на градско в София. На извънградско ако не я гониш много 10 -11.
Колата е с Фобос газов инжекцион.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Акаунт ICQ Номер
sedi4i
Кара балканче

Местожителство: Русе
Отговорете с цитат
dan4o написа:
имам приятел ,който е с такава кола,той я купи и веднага я метанизира.понеже е с пласмасови колектори
купи от една морга метални колектори и така сложи обикновенна уредба,задължително аванспроцесор и лятрото пали директно на метан.разхода му градско е около 7-7.5,на дълго е под 6 лв с климатик,карал съм я и мога да кажа че за фирмена кола е идеална(има малка фирма и колата се кара доста)
дано съм помогнал

това излиза доста добре но нqма ли опасност за клапаните да прегорят .И колко му е излязла метановата уредба.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dan4o
Фиат фанатик

Отговорете с цитат
Е, това не е форд
хюндай акцент 1.5 CNG
киа каренс +метан
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Акаунт
master

Местожителство: Плевен
Отговорете с цитат
dan4o написа:
дано съм помогнал

Колега,
колата все пак каква е , защото на мен специално не ми стана ясно!?120 коня 2.0 или 147 коня !?
Интересно е наистина колко му излезе удоволствието и кога все пак е сложил уредбата.
Иначе звучи много примамливо, а тъй като аз съм пред избора да слагам ли или не метан би ми било интересно да разбера!
dan4o
Фиат фанатик

Отговорете с цитат
ами знам че е мотор на пежо,беше с пласмасови колектори и от една морга взе метални,че да сложи
обикновенна метанова,скоро говорих с него,при новата цена на метана май отиде на 8.50-9.00 на 100 градско
има и аванспроцесор,с три бутилки е,каза че е избил уредбата отдавна,но пак е на далавера ,щото улиса
си е малко едричък и няма вариянт да гори малко...
хюндай акцент 1.5 CNG
киа каренс +метан
grisha72

Местожителство: Пловдив 06 Тракия
1998 Fiat Ulysse
Отговорете с цитат
Здравейте,колеги!
Моят Улиис е 2.0-132 коня.
Искам и аз да слагам АГУ,но без газов инжекцион.Чух,че се слагали някакви предпазни клапани или нещо такова,за предотвратяване пръскането на пласмасовите колектори.Все пак излиза по евтино отколкото с газов инжекцион.
Някой може ли да даде повече информация по въпроса?
Животът е яздене,язденето е живот!
Fiat Ulysse 2.0 16v EL-132к
npace
Фиат фанатик

Местожителство: Пловдив 03 Западен
Отговорете с цитат
Обърни се към qnisZ той е Айнщайн на тия работи!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Акаунт ICQ Номер
Реклама

Фиат Улис на газ
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Не можете да прикачвате файлове
Можете да сваляте файлове

Напишете отговор